►Slalom van Oostende◄
<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><
DATUM/TIJD: 29/03/2015††††††††††††††††††††† 18:00
TELLEND VOOR: VASAF slalom kampioenschap
VAS Regionaal slalom kampioenschap
Div. Provinciale kampioenschappen
ORGANISATIE: AC Seagull vzw
WEDSTRIJDLEIDER: Paul Peremans
REKENKAMER:†† Harry & Janna Deelkens/ Georges Degroote
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OFFICIELE UITSLAG DIV.1-2-3
Eerste Dame:Thibaut Monique Eerste Klub:AK Zavelenborre
Pl. Nr. Naam Verg. KLub Wagen Div. KL. Tijd Achter '1 KL. : Pl.
1 85 Draelants Jorgen B5900 AK.Zavelenborre Mini Alora 3 8 1.58.37 Kl.8 : 1
2 45 Draelants Albert B2259 AK Zavelenborre Mini Alora 3 8 2.04.72 0.06.35 Kl.8 : 2
3 30 Barnhoorn Peter B1388 AK Zavelenborre Ford Escort Energy 3 9 2.05.60 0.07.23 Kl.9 : 1
4 70 Van Stiphout Philip LG4269 Canham Mini Stip 3 7 2.06.46 0.08.09 Kl.7 : 1
5 83 Wilmet Bernard HT2107 Estinnes A.C. Peugeot 104 3 8 2.06.58 0.08.21 Kl.8 : 3
6 80 Kumps Marc B1382 AK Zavelenborre Ford Escort Energy 3 9 2.07.34 0.08.97 Kl.9 : 2
7 234 Lambotte Laurent LG4710 Hesbaye MC VW Polo 3 7 2.07.85 0.09.48 Kl.7 : 2
8 90 V.Kerckhove Dominique O6256 Cameleon RC. VW Polo Gt 3 7 2.09.75 0.11.38 Kl.7 : 3
9 21 Lauwers Kenny O4592 Cameleon RC. Austin Mini 3 7 2.10.57 0.12.20 Kl.7 : 4
10 52 Tastenoy Erik B1378 AK Zavelenborre VW Kever TTS 3 9 2.11.81 0.13.44 Kl.9 : 3
11 75 Delmotte Philippe HT2095 Estinnes A.C. Mini Philgood 3 7 2.12.55 0.14.18 Kl.7 : 5
12 40 Verstraeten Gilbert A6898 RT Titanic Vw Polo Gt 2 4 2.17.34 0.18.97 Kl.4 : 1
13 27 Van Broeck Alain A2216 RT Titanic VW Club AVB 3 6 2.17.98 0.19.61 Kl.6 : 1
14 72 Ribbens Jurgen A1501 RT Titanic VW Club AVB 3 6 2.18.46 0.20.09 Kl.6 : 2
15 64 Dewil Johan L5480 AK Zavelenborre Peugeot 205 Cti 2 5 2.18.96 0.20.59 Kl.5 : 1
16 67 Suffeleers Jornt L7340 N.R.Trommelke Peugeot 106 2 4 2.19.48 0.21.11 Kl.4 : 2
17 9 V.Kerckhove Patrick O6255 Cameleon RC. VW Polo Gt 3 7 2.20.31 0.21.94 Kl.7 : 6
18 111 Herchuee Nicolas HT2021 ATH Racing Austin Clubman 3 7 2.20.59 0.22.22 Kl.7 : 7
19 4 Becarren Patrick BT1503 Ice Pol R.T. A112 Abarth 1 1 2.24.43 0.26.06 Kl.1 : 1
20 22 Vandewatere Roger HT2227 MUYG Renault Twingo 1 3 2.26.70 0.28.33 Kl.3 : 1
21 17 Tuts Willy L1872 N.R.Trommelke Opel Kadett 1 3 2.28.00 0.29.63 Kl.3 : 2
22 41 Broeckmans Jonathan B6310 T.R.T. Suzuku Swift 1 2 2.28.58 0.30.21 Kl.2 : 1
23 29 Vankessel Louis LG4756 Hesbaye Peugeot 205 Rally 3 7 2.28.78 0.30.41 Kl.7 : 8
24 165 Hellings Philippe LG5134 E.B. Visetoise Ford Escort RS 3 9 2.29.65 0.31.28 Kl.9 : 4
25 23 Leemans Ronny B4728 T.R.T. VW Polo 1 2 2.29.78 0.31.41 Kl.2 : 2
26 99 Wellens Peter A2099 MRT Peugeot 107 1 1 2.30.34 0.31.97 Kl.1 : 2
27 74 Sleypenn Bernard LG5718 M.C.Hannutoise Fiat Cinquecento 1 1 2.32.17 0.33.80 Kl.1 : 3
28 143 Peetermans Albert B5857 T.R.T. CitroŽn AX Sport 1 2 2.32.63 0.34.26 Kl.2 : 3
29 20 Dugnolle Christian BT2014 SC Tornacum Peugeot 106 1 2 2.33.01 0.34.64 Kl.2 : 4
30 42 Bonnet Jonathan HT2244 RT Collines Renault 5 GT Turbo 3 9 2.33.31 0.34.94 Kl.9 : 5
31 44 Janssen Rik A8811 R.T.Tianic Renault Twingo RS 1 3 2.33.36 0.34.99 Kl.3 : 3
32 18 Roch Joseph BT1828 Ice Pol R.T. Peugeot 106 1 2 2.34.46 0.36.09 Kl.2 : 5
33 441 Van Bignoot Jens O6285 Cameleon RC. Mazda MX5 1 3 2.34.68 0.36.31 Kl.3 : 4
34 204 Thibaut Monique BT1522 Ice Pol R.T. A112 Abarth 1 1 2.35.18 0.36.81 Kl.1 : 4
35 123 Meeus Nico B2907 T.R.T. Nissan Micra 1 1 2.38.56 0.40.19 Kl.1 : 5
36 159 Huygne Kurt W8387 AC Seagull Toyota 1 2 2.44.42 0.46.05 Kl.2 : 6
37 211 *Klenner Stevens HT2129 AC Esinnes Fors SteetKA 1 3 2.46.47 0.48.10 Kl.3 : 5
38 95 Knockaert Davy W4013 Atlantic Opel Ascona 3 9 2.49.51 0.51.14 Kl.9 : 6
39 5 Claes Eric B5015 T.R.T. Mazda MX5 1 3 2.52.64 0.54.27 Kl.3 : 6
40 25 Pierre Elie LG5147 E.B.V. Peugeot 206 1 2 2.54.37 0.56.00 Kl.2 : 7
41 62 *D'hoore Pieter W5545 AC Noordzee Peugeot 106 1 3 2.54.73 0.56.36 Kl.3 : 7
42 59 Huyghe Dempsey W7883 AC Seagull Toyota 1 2 2.56.68 0.58.31 Kl.2 : 8
43 144 *Janssen Geert A8812 R.T.Titanic Renault Twingo RS 1 3 2.59.23 1.00.86 Kl.3 : 8
44 10 Degroote Bart W7882 AC Seagull Nissan Micra 1 2 2.59.27 1.00.90 Kl.2 : 9
45 323 Joris Annelies B7745 T.R.T. Nissan Micra 1 1 3.05.88 1.07.51 Kl.1 : 6
46 98 Melon Jaime D02 VW Lupo 3 8 3.08.08 1.09.71 Kl.8 : 4
47 65 Hellings Francis LG5129 E.B. Visetoise Ford Escort RS 3 9 3.17.50 1.19.13 Kl.9 : 7
48 43 *Knaepen Stijn B6348 T.R.T. CitroŽn AX Sport 1 2 3.29.65 1.31.28 Kl.2 : 10
0 231 Aupaix Ingrid HT2018 ATH Racing Austin Mini Cooper S 3 7 0.00.00
OFFICIELE UITSLAG DIV.4
Pl. Nr. Naam Verg. KLub Wagen Div. KL. Tijd Achter '1 KL. : Pl.
1 96 De Clercq Frederik O6261 Cameleon RC. Cocost Super 7 4 10 2.16.82 0.00.00 Kl.10 : 1
2 502 Chambon Denis BT1387 Ice Pol R.T. Sylva Riot 1000 4 10 2.21.76 0.04.94 Kl.10 : 2
3 78 Treau Bjorn O4574 Cameleon RC. Ford Escort 4 10 2.33.21 0.16.39 Kl.10 : 3
4 124 Verbeke Kevin W4019 AC Seagull Opel Ascona 4 10 2.37.11 0.20.29 Kl.10 : 4
5 2 Samyn Lorenzo W7899 AC Seagull Lorenzinni Seagull 4 10 2.43.88 0.27.06 Kl.10 : 5
6 24 Verbeke Fangio W2611 AC Seagull Opel ascona 4 10 3.06.08 0.49.26 Kl.10 : 6