►TVC Slalom◄
<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><
DATUM/TIJD: 14/04/2012††††††††††††††††††††† 17:32
TELLEND VOOR: VASAF Kampioenschap
VAS Regionaal slalom kampioenschap
Div. Provinciale kampioenschappen
ORGANISATIE: TVC
WEDSTRIJDLEIDER: Bruno Vandeput
REKENKAMER: Kris Peeters
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OFFICIELE UITSLAG
Eerste Dame:Aupaix Ingrid Eerste Klub:AK Zavelenborre
Pl. Nr. Naam Verg. KLub Wagen Div. KL. Tijd Achter '1 KL. : Pl.
1 69 De Braekeleer Bart B5832 AK Zavelenborre VW Belgian VW Club Polo 3 6 01:34:21 Kl.6 : 1
2 85 Draelants Jorgen B5900 AK Zavelenborre MiniAlora 3 8 01:37:39 0:03:18 Kl.8 : 1
3 285 Lebegge Marc B1563 AK Zavelenborre MiniAlora 3 8 01:37:56 0:03:35 Kl.8 : 2
4 86 Degallaix Benoit Ht2005 Scuderia Tornacum Peugeot106 3 8 01:38:63 0:04:42 Kl.8 : 3
5 83 Wilmet Bernard Ht2123 Estinnes AC Peugeot104 3 8 01:39:80 0:05:59 Kl.8 : 4
6 80 Kumps Marc B1382 AK Zavelenborre Energy Escort 3 9 01:39:88 0:06:07 Kl.9 : 1
7 70 Van Stiphout Philippe Lg4269 Can Ham MiniStip 3 7 01:39:99 0:06:18 Kl.7 : 1
8 72 Ribbens Jurgen A1501 Belgian VW Club VW Polo 3 6 01:40:79 0:06:58 Kl.6 : 2
9 66 Bronckart Jos L7007 NR Trommelke Renault Cliio 3 9 01:40:80 0:06:59 Kl.9 : 2
10 30 Barnhoorn Peter B1388 AK Zavelenborre Energy Escort 3 9 01:41:47 0:07:26 Kl.9 : 3
11 21 Lauwers Kenny O4592 Cameleon RC AustinMini 3 7 01:45:58 0:11:37 Kl.7 : 2
12 64 Dewil Johan L5480 AK Zavelenborre Peugeot205 cti 2 5 01:48:33 0:14:12 Kl.5 : 1
13 39 Robeyns Patrick B2967 AK Zavelenborre OpelAscona 3 9 01:49:73 0:15:52 Kl.9 : 4
14 231 Aupaix Ingrid * Ht2053 Ath Racing AustinMini Cooper S 3 7 01:49:77 0:15:56 Kl.7 : 3
15 7 Suffeleers Jelrik L4691 NR Trommelke Suzuki Ignis Sport 1 3 01:51:22 0:17:01 Kl.3 : 1
16 4 Becarren Patrick Bt1503 Ice Pol RT AutobianchiA112 Abarth 1 1 01:51:56 0:17:35 Kl.1 : 1
17 90 Van Kerchove Patrick O6255 Cameleon RC VW Polo 2 4 01:52:9 0:17:48 Kl.4 : 1
18 9 Van Kerckhove Dominique O6256 Cameleon RC VW Polo 2 4 01:52:36 0:18:15 Kl.4 : 2
19 91 Leys Kenny B3522 OCMB Opel Corsa 2 5 01:52:46 0:18:25 Kl.5 : 2
20 96 De Clercq Frederik O6261 Cameleon RC CitroŽn AX 1 1 01:53:17 0:18:56 Kl.1 : 2
21 42 Bonnet Jonathan Ht2382 RT Collines Renault 5 GT Turbo 3 9 01:53:34 0:19:13 Kl.9 : 5
22 67 Suffeleers Jornt L7340 NR Trommelke Suzuki Ignis Sport 1 3 01:53:68 0:19:47 Kl.3 : 2
23 61 Leys Mario B3521 OCMB Opel Corsa 2 5 01:53:69 0:19:48 Kl.5 : 3
24 29 TsukamotoFuminori A6154 Belgian VW Club VW Polo 1 3 01:53:73 0:19:52 Kl.3 : 3
25 93 Robeyns Kenny B7712 AK Zavelenborre OpelAscona 3 9 01:54:21 0:20:00 Kl.9 : 6
26 23 Leemans Ronny B4728 TVC VWPolo 1 2 01:54:98 0:21:17 Kl.2 : 1
27 40 Verstraeten Gilbert A6898 RT Titanic VWPolo GT 2 4 01:55:40 0:21:19 Kl.4 : 3
28 17 Tuts Willy L1872 NR Trommelke Opel Kadett 1 3 01:55:41 0:21:20 Kl.3 : 4
29 37 Peremans Paul W1750 Belgian VW Club VW Polo G40 1 3 01:55:81 0:22:00 Kl.3 : 5
30 99 Wellens Peter A2099 MRT SuzukiAlto 1 1 01:56:23 0:22:02 Kl.1 : 3
31 22 Vandewatere Roger Bt1793 Ice Pol RT RenaultTwingo 1 3 01:56:66 0:22:45 Kl.3 : 6
32 38 Dubois Jhon L5146 EBV Ford Fiesta 1 3 01:57:29 0:23:08 Kl.3 : 7
33 112 Simon Fabian Lx7160 Ecurie des FŰrets VWPolo 1 1 01:57:75 0:23:54 Kl.1 : 4
34 8 Cumps Joost B7717 HRS CitroŽnAX 1 2 01:57:90 0:24:09 Kl.2 : 2
35 18 Roch Joseph Bt1828 Ice Pol RT Peugeot106 1 2 01:58:9 0:23:48 Kl.2 : 3
36 103 Vincke Arnoud Ht2861 BMC Peugeot 205 Rally 1 2 01:58:87 0:25:06 Kl.2 : 4
37 34 Suffeleers Benny L4170 NR Trommelke Suzuki Ignis Sport 1 3 02:00:10 0:25:49 Kl.3 : 8
38 88 Torbyns Gilles B7718 HRS CitroŽnAX 1 2 02:02:88 0:29:07 Kl.2 : 5
39 33 Kaket Jean-Claude Lg4657 Ecurie Hesbaye FiatCinquecento 1 1 02:02:89 0:29:08 Kl.1 : 5
40 188 Geyskens Jean-Paul B7719 HRS CitroŽnAX 1 2 02:03:7 0:28:46 Kl.2 : 6
41 441 Van Bignoot Jens O6285 Cameleon RC CitroŽn AX 1 1 02:03:8 0:28:47 Kl.1 : 6
42 87 Vincke Martin Ht2846 BMC Peugeot 205 XS 1 2 02:03:17 0:28:56 Kl.2 : 7
43 47 Cools Willy A1039 NR Trommelke Opel Kadett 3 9 02:04:60 0:30:39 Kl.9 : 7
44 24 Schaevers Gert B6314 TVC HondaCivic 1 2 02:05:28 0:31:07 Kl.2 : 8
45 232 Kempeneer Eddy B3016 TVC VWPolo 1 2 02:05:36 0:31:15 Kl.2 : 9
46 19 Leys Wilfried B3520 OCMB Opel Corsa 2 5 02:05:91 0:32:10 Kl.5 : 4
47 204 Thibaut Monique * Bt1522 Ice Pol RT AutobianchiA112 Abarth 1 1 02:06:69 0:32:48 Kl.1 : 7
48 43 Coetermans Bruno B6330 TRT Peugeot205 xS 2 4 02:06:99 0:33:18 Kl.4 : 4
49 12 Simon Sťbastien Lx7166 Ecurie des FŰrets VWPolo 1 1 02:07:56 0:33:35 Kl.1 : 8
50 3 Kaket Edwin LG4701 Ecurie Hesbaye FiatCinquecento 1 1 02:07:92 0:34:11 Kl.1 : 9
51 79 Fleurackers Patrick A1290 RT Titanic CitroŽn AX 1 2 02:08:81 0:35:00 Kl.2 : 10
52 68 De Maere Staf O6286 NA Bosc CitroŽn Saxo VTS 1 2 02:09:8 0:34:47 Kl.2 : 11
53 223 De Boelpaep Elodie Bt1739 Ice Pol RT Renault Twingo 1 3 02:10:31 0:36:10 Kl.3 : 9
54 123 Meeus Nico B2907 TVC VWPolo 1 2 02:10:69 0:36:48 Kl.2 : 12
55 16 Rommelaere Michel W1365 AC Seagull ToyotaCorolla 2 5 02:10:79 0:36:58 Kl.5 : 5
56 166 Anthony Guy A2420 RT Titanic Honda Civic 3 8 02:15:11 0:40:50 Kl.8 : 5
57 911 Vanrijkel Dimitri B7713 OCMB Opel Corsa 2 5 02:26:10 0:51:49 Kl.5 : 6