►TVC Slalom◄
<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><
DATUM/TIJD: 14/04/2012††††††††††††††††††††† 17:32
TELLEND VOOR: VASAF Kampioenschap
VAS Regionaal slalom kampioenschap
Div. Provinciale kampioenschappen
ORGANISATIE: TVC
WEDSTRIJDLEIDER: Bruno Vandeput
REKENKAMER: Kris Peeters
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------    
UITSLAG PER KLASSE
Pl. Nr. Naam Verg. Klub Wagen Tijd
Divisie 1 Klasse 1
1 4 Becarren Patrick Bt1503 Ice Pol RT AutobianchiA112 Abarth 01:51:56
2 96 De Clercq Frederik O6261 Cameleon RC CitroŽn AX 01:53:17
3 99 Wellens Peter A2099 MRT SuzukiAlto 01:56:23
4 112 Simon Fabian Lx7160 Ecurie des FŰrets VWPolo 01:57:75
5 33 Kaket Jean-Claude Lg4657 Ecurie Hesbaye FiatCinquecento 02:02:89
6 441 Van Bignoot Jens O6285 Cameleon RC CitroŽn AX 02:03:8
7 204 Thibaut Monique * Bt1522 Ice Pol RT AutobianchiA112 Abarth 02:06:69
8 12 Simon Sťbastien Lx7166 Ecurie des FŰrets VWPolo 02:07:56
9 3 Kaket Edwin LG4701 Ecurie Hesbaye FiatCinquecento 02:07:92
Divisie 1 Klasse 2
1 23 Leemans Ronny B4728 TVC VWPolo 01:54:98
2 8 Cumps Joost B7717 HRS CitroŽnAX 01:57:90
3 18 Roch Joseph Bt1828 Ice Pol RT Peugeot106 01:58:9
4 103 Vincke Arnoud Ht2861 BMC Peugeot 205 Rally 01:58:87
5 88 Torbyns Gilles B7718 HRS CitroŽnAX 02:02:88
6 188 Geyskens Jean-Paul B7719 HRS CitroŽnAX 02:03:7
7 87 Vincke Martin Ht2846 BMC Peugeot 205 XS 02:03:17
8 24 Schaevers Gert B6314 TVC HondaCivic 02:05:28
9 232 Kempeneer Eddy B3016 TVC VWPolo 02:05:36
10 79 Fleurackers Patrick A1290 RT Titanic CitroŽn AX 02:08:81
11 68 De Maere Staf O6286 NA Bosc CitroŽn Saxo VTS 02:09:8
12 123 Meeus Nico B2907 TVC VWPolo 02:10:69
Divisie 1 Klasse 3
1 7 Suffeleers Jelrik L4691 NR Trommelke Suzuki Ignis Sport 01:51:22
2 67 Suffeleers Jornt L7340 NR Trommelke Suzuki Ignis Sport 01:53:68
3 29 TsukamotoFuminori A6154 Belgian VW Club VW Polo 01:53:73
4 17 Tuts Willy L1872 NR Trommelke Opel Kadett 01:55:41
5 37 Peremans Paul W1750 Belgian VW Club VW Polo G40 01:55:81
6 22 Vandewatere Roger Bt1793 Ice Pol RT RenaultTwingo 01:56:66
7 38 Dubois Jhon L5146 EBV Ford Fiesta 01:57:29
8 34 Suffeleers Benny L4170 NR Trommelke Suzuki Ignis Sport 02:00:10
9 223 De Boelpaep Elodie Bt1739 Ice Pol RT Renault Twingo 02:10:31
Divisie 2 Klasse 4
1 90 Van Kerchove Patrick O6255 Cameleon RC VW Polo 01:52:9
2 9 Van Kerckhove Dominique O6256 Cameleon RC VW Polo 01:52:36
3 40 Verstraeten Gilbert A6898 RT Titanic VWPolo GT 01:55:40
4 43 Coetermans Bruno B6330 TRT Peugeot205 xS 02:06:99
Divisie 2 Klasse 5
1 64 Dewil Johan L5480 AK Zavelenborre Peugeot205 cti 01:48:33
2 91 Leys Kenny B3522 OCMB Opel Corsa 01:52:46
3 61 Leys Mario B3521 OCMB Opel Corsa 01:53:69
4 19 Leys Wilfried B3520 OCMB Opel Corsa 02:05:91
5 16 Rommelaere Michel W1365 AC Seagull ToyotaCorolla 02:10:79
6 911 Vanrijkel Dimitri B7713 OCMB Opel Corsa 02:26:10
Divisie 3 Klasse 6
1 69 De Braekeleer Bart B5832 AK Zavelenborre VW Belgian VW Club Polo 01:34:21
2 72 Ribbens Jurgen A1501 Belgian VW Club VW Polo 01:40:79
Divisie 3 Klasse 7
1 70 Van Stiphout Philippe Lg4269 Can Ham MiniStip 01:39:99
2 21 Lauwers Kenny O4592 Cameleon RC AustinMini 01:45:58
3 231 Aupaix Ingrid * Ht2053 Ath Racing AustinMini Cooper S 01:49:77
Divisie 3 Klasse 8
1 85 Draelants Jorgen B5900 AK Zavelenborre MiniAlora 01:37:39
2 285 Lebegge Marc B1563 AK Zavelenborre MiniAlora 01:37:56
3 86 Degallaix Benoit Ht2005 Scuderia Tornacum Peugeot106 01:38:63
4 83 Wilmet Bernard Ht2123 Estinnes AC Peugeot104 01:39:80
5 166 Anthony Guy A2420 RT Titanic Honda Civic 02:15:11
Divisie 3 Klasse 9
1 80 Kumps Marc B1382 AK Zavelenborre Energy Escort 01:39:88
2 66 Bronckart Jos L7007 NR Trommelke Renault Cliio 01:40:80
3 30 Barnhoorn Peter B1388 AK Zavelenborre Energy Escort 01:41:47
4 39 Robeyns Patrick B2967 AK Zavelenborre OpelAscona 01:49:73
5 42 Bonnet Jonathan Ht2382 RT Collines Renault 5 GT Turbo 01:53:34
6 93 Robeyns Kenny B7712 AK Zavelenborre OpelAscona 01:54:21
7 47 Cools Willy A1039 NR Trommelke Opel Kadett 02:04:60